Trekking Turları

Saint Paul Yolu TURU
31 Mart 2020 - 05 Nisan 2020
5 GECE 6 GÜN - 5 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Trekking Turları
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Antalya Buluşma
 • Treking Turu
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi
Likya Yolu Kaş Olympos Parkuru TURU
08 Nisan 2020 - 12 Nisan 2020
4 GECE 5 GÜN - 4 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Trekking Turları
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Extra tur yoktur
 • Buluşma Antalya
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi
Likya Yolu Çıralı Geyikbayırı TURU
15 Nisan 2020 - 19 Nisan 2020
4 GECE 5 GÜN - 4 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Trekking Turları
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Trekking Turu
 • Extra Yok
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi


 • VİZESİZ
Makedonya Trekking TURU
29 Nisan 2020 - 03 Mayıs 2020
4 GECE 5 GÜN - 4 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Yurt Dışı Turlar
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Vizesiz
 • Extra Tur Yoktur
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi
 • VİZESİZ
Saraybosna Una Ulusal Park Trekking TURU
05 Temmuz 2020 - 11 Temmuz 2020
6 GECE 7 GÜN - 6 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Yurt Dışı Turlar
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi
 • Trekking Turu ve Doğa Gezisi

Kaçkar Yaylaları Trekking TURU
12 Temmuz 2020 - 18 Temmuz 2020
6 GECE 7 GÜN - 6 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Trekking Turları
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Yüzyıllardır erimeyen buzullar erimeye başladı. Yok olmadan görmenizi tavsiye ederiz.
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi
 • VİZESİZ
Gürcistan Mestia Svaneti Trekking TURU
18 Temmuz 2020 - 25 Temmuz 2020
7 GECE 8 GÜN - 6 Gece Otel Konaklamalı
Trindad Çıkışlı , Trekking Yurt Dışı Turlar
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Vizesiz.
 • Kimlik veya pasaportunuz ile sınırdan geçiş yapabilirsiniz.
 • Yüzyıllardır erimeyen buzulu görme şansımız var.
 • Buluşma Trabzon
 • İstanbul Ev Havaalanı Transferi
Macahel Yaylaları Trekking TURU
17 Haziran 2020 - 21 Haziran 2020
4 GECE 5 GÜN - 4 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Yaylalar Karadeniz Turları
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Bulut denizini görüp, yaylaları yürüyeceğiz.
 • Gürcü yemeklerinin tadına bakacağız.
 • Buluşma Trabzon
Likya Yolu Ovacık Kalkan Parkuru TURU
01 Nisan 2020 - 05 Nisan 2020
4 GECE 5 GÜN - 4 Gece Otel Konaklamalı
İstanbul Çıkışlı , Trekking Trekking Turları
Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz Gerekenler?
 • Extra tur yoktur
 • Buluşma Dalaman
 • İstanbul Ev Havalimanı Transfer Dahil

Trekking Doğa Yürüyüşü Turları


Günlük hayatın tüm monotonluğundan kurtulup en çok tercih edilen rotalara yaptığımız trekking doğa yürüyüşü turlarımıza katılarak hem dinlenin hem spor yapın! 

Her bütçeye uygun fiyatlı yurtiçi ve yurtdışı trekking doğa yürüyüşü turlarımızla doğayı keşfedin; şehir hayatının stresinden, kalabalığından uzaklaşıp yemyeşil yaylaları, ormanları, dağları ve gölleri görüp fotoğraflarla ölümsüzleştirin. 

Düş Patikası farkı ile doğanın bize sunduğu bu eşsiz huzuru içinize doldurup bu mükemmel dinginliği hep beraber yaşamak için sizleri trekking doğa yürüyüşü turlarımıza bekliyoruz.

Trekking Doğa Yürüyüşü Turu için Nasıl Giyinilmeli?


Trekking doğa yürüyüşü turlarına katılan katılımcılara;  yürüyüş botu veya uygun spor ayakkabı, baton, yağmurluk, güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü, sinek kovucu, deniz malzemelerini, yedek kıyafetler, yedek ayakkabı, sandalet veya terlik, su matarası veya su şişesi, küçük sırt çantası, saç kurutma makinesi, kişisel ilaçlarınız, fotoğraf makinesi ve pilleriniz, çeşitli atıştırmalık, kuru meyve, meyve yanlarına almalarını öneririz.

Yurtiçi Trekking Doğa Yürüyüşü Rotaları


Likya Yolu Trekking Doğa Yürüyüşü

İlyada Destanı ve Işıklar ülkesine masalsı yolculuklarla güzel mi güzel doğa yürüyüşü keyfi. Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli trekking doğa yürüyüşü parkurudur. Dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biridir. Fethiye’den başlayarak Antalya’ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikaların Kate Clow tarafından işaretlenip haritalanması ile oluşturulmustur. Yeni ilave edilen parkurlarla beraber toplam uzunluk yaklaşık 550 km'dir. Akdeniz'in güzelliğini ve Antik Likya döneminin gizemini bizlere yaşatmaktadır. Rota üzerinde Sdyma, Pyndai, Phellos, Apelia, Theimussa, Letoon, Xanthos, Patara, Antiphellos, Apollonia, İdyros, Simena, Myra, Limyra, Gagae, Olympos, Sura, Belos, Phaselis ile birlikte bir çok antik kent yer almaktadır. 

St Paul Yolu Trekking Doğa Yürüyüşü

St Paul Yolu, Antalya’nın 10 km doğusundaki Perge ile Eğirdir Gölü’nün kuzey doğusundaki Yalvaç arasında yer alan Türkiye’nin üçüncü uzun mesafeli trekking doğa yürüyüşü rotası olup 500 km’lik rotadır. Türkiye toprakları tarihi boyunca, dünya üzerinde bulunan birçok dinlerin doğduğu, geliştiği, yayıldığı, farklı değerleri sınırları içerisinde barındırmaktadır. Bu topraklarda farklı inanıştan insanların, sevgi ve anlayışta birleştiği, birlikte ahenk içerisinde yüzyıllar boyunca yaşamlarını sürdürmektedirler.

Kaçkar Yaylaları Trekking Doğa Yürüyüşü

Türkiye'nin kuzeyinde, Doğu Karadeniz sahili boyunca uzanan Kuzey Anadolu Dağları'nın doğudaki bölümünü oluşturur Kaçkar Dağları. Kaçkar Milli Parkı, Rize’nin Çamlıhemşin ve Artvin’in Yusufeli ilçesi bölgeleri arasındadır. Doğusundaki bir çok zirvesi 3500 metre üzerindeyken, batı kesimi 2000 metre yüksekliğe kadar ulaşır. Bu sahada birçok buzullarla birlikte; buzul gölleri, buzul vadileri ve morenler bulunur. 3000 metre yüksekliklere kadar yapılabilen uzun trekking doğa yürüyüşlerle doğanın gizemini, kendine özgü yapısını, her mevsim değişen biyolojik çeşitliliği, bu değişimlerin yöre halkının karakterinin oluşmasındaki etkilerini, tulumun yüreklerden kopup hayatları yansıtan o büyülü sesini, çayın yaprak yaprak toplanarak soframıza gelişinin hikayesini bulacak ve ‘’hangi taşı kaldırsanız altından su çıkar’’ deyiminin gerçekliliğinin ne demek olduğunu göreceksiniz. Bulut denizlerinin oluşumuna şahit olup, bulutların gökyüzü ve dağlar ile dans edip vadilere nasıl gerdan kırdığını izleyeceksiniz. Her daim yağan yağmurun güneşle kavuşma anındaki muhteşem görsele şahit olup, o anda yöre haklının gözlerindeki umudu ve mutluluğu görme fırsatı yakalamakla kalmayacak doğa yürüyüşü esnasında aynı hisleri sizlerde yaşayacaksınız. Kaçkarlarda; yeşilin her tonunun harman olduğu, yemyeşil dağlar, muhteşem ormanlar, görseli ile gözlerinizi kamaştıracak flora, her daim coşkuyla akan billur dereler, ülkemizin en güzel yaylalarıyla, doğanın hakimiyetinden gelen farklı kültürler sizi bekliyor olacak.

Macahel Yaylaları Trekking Doğa Yürüyüşü


Macahel Türkiye'in Artvin ili ve Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti'ne yayılan vadinin ve tarihsel bölgenin adıdır. Eskiden kullanılan adı Bicihiani'dir. Türkiye’de kalan kısmı Artvin’in Borçka ilçesinin dağlık alanlarıdır. Macahel Bölgesi’nin Vadi boyunca akan, ana kollarını Uğur-Maral ve Efeler derelerinin oluşturduğu akarsu Macahel Suyu olarak anılmakta olup, sınırı geçtikten sonra, Acara Suyu’ndan önce sağdan Çoruh Nehrine birleşir. Macahel Bölgesi Camili, Efeler, Düzenli, Uğurlu, Kayalar ve Maral Köylerinden oluşmaktadır. Macahel Bölgesi aynı zamanda zengin bitki ve canlı ceşitliliği sebebi ile Biyosfer Rezerv Alanı seçilmiştir. Ayrıca Macahel Avrupa ve Asya’nın tek ılıman iklim Yağmur Ormanlarına ev sahipliği yapmaktadır. ‘’Yeşil cennet ‘’ olarak anılan eşsiz güzellikteki bu coğrafyada, yeşilin her tonunu görebileceğiniz trekking doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Yaylalarını adımlayarak manzaranın keyfine dalıp, doğal güzellikler ile ruhunuzu harmanlayabilir, yöreye özgü enfes Gürcü yemekleri’nin tadına bakabilirsiniz.

Vizesiz Yurtdışı Trekking Doğa Yürüyüşü Rotaları


Gürcistan - Mestia - Svaneti Trekking Doğa Yürüyüşü


Sınır komşumuz Gürcistan, muhteşem doğası Avrupa kentlerini aratmayan şehirleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Üstelik bu ülkeye gitmek için sadece TC Kimlik Kartınızın olması yeterli. Vize derdi yok, pasaporta gerek yok. Gürcistan’da Svaneti bölgesi tam bir doğa cennettir. Kafkas dağlarının Gürcistan sınırlarında Svaneti 5.000 metrelik dağlar ve derin vadilerle izole olmuş bir coğrafyadır. Kafkasların en yüksek 10 zirvesi bu bölgede bulunur. Trekking doğa yürüyüşü için uygun olan bu bölge, el değmemiş doğası ve korunan tarihi değerleriyle görülmeye değer bu bölge Avrupa’nın en yüksek yerleşim merkezidir. Svaneti’nin genel görünümünü, derin vadilerle birbirinden ayrılan yüksek dağlar oluşturur. Bölgenin büyük bölümü, deniz seviyesinden 1.800 metreden daha yüksektir. Ormanlık alanlarda bölgeye özgü türlere, huş, ladin, köknar, kayın, meşe, gürgen gibi bitkilere rastlanır. 

Saraybosna Una Ulusal Parkı Trekking Doğa Yürüyüşü


Bosna Hersek; küçük yüz ölçüme sahip, Avrupa’nın renkli kültürü, tarihi ve en önemlisi de harika doğası ile nefes kesen manzaralarıyla unutulmaz ülkeler arasındadır. Fauna ve flora olarak zengindir. Eski dilde iyi insanların ve Suların Ülkesi olarak tanımlanır. Üzerinde bulunan milli parklar, dünyaca ünlü trekking doğa yürüyüş rotaları, nehirler, göller, şelaleler, ormanlar, vadiler ve doğal güzellikler ile farklı inanışlara sahip halkları ile bütünleşir. Bu güzel ülke Avrupa’nın en güzel trekking rotaları ve doğal güzelliği ile sizleri bekliyor.

Makedonya Trekking Doğa Yürüyüşü


Makedonya Cumhuriyeti Kuzeyde Sırbistan ve Kosova, batıda Arnavutluk, güneyde Yunanistan, doğuda Bulgaristan ile komşudur. Eski adı Yugoslav Cumhuriyetidir. 1991 yılında özerkliğini ilan eden Makedonya, Balkanlar’da vizesiz gidilebilen ülkelerden biridir. Başkenti Üsküp; ülkenin ekonomik ve kültürel zenginliğini içerisinde barındırmaktadır. Resmi dili Makedonca olan ülke halkı arasında Türkçe, Arnavutça, Sırpça, Romca ve Ulahça da konuşulmaktadır. Makedonya Cumhuriyeti’nin tek büyük ırmağı tam ortasından geçen Vardar Nehri’dir. Makedonya’da yüksekliği 2000 metre den fazla 16 dağ, 50 kadar doğal göl bulunmaktadır. Bu göller Arnavutluk, Yunanistan ve Makedonya Cumhuriyeti’nin kesiştiği noktada bulunan Ohri, Prespa ve Doyran Gölü’dür. Coğrafyanın dağlık olmasından dolayı çok sayıda milli parka sahiptir. Bu milli parkların içerisinde; Krstovar Dağı, Vodno dağı, Matka Kanyonu, Ohri gölü, Galicica Milli parkı, Prespa gölü, Magaro dağı, Resen, Bitola, Pelister Milli Parkı, Baba Dağ, Begova Cesma, Pelister dağı yer almaktadır. İyi insanlar ülkesi olarak anılan bu güzel coğrafya ve tarihinde birçok medeniyetin izlerini barındıran, değişik dinlere ev sahipliği yapmış Makedonya doğasında trekking doğa yürüyüşü yapıp şehrin sokaklarını gezebilirsiniz.

 • Bonus Kart
 • Maximum Kart
 • World Kart