Hakkımızda

İbrahim KÖSELİÖREN

1973 yılında Kars’ta doğdu. Doksanlı yıllarda İstanbul’a yerleşti. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Avrupa Topluluğu bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve yurtdışında birçok firmada İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanında yöneticilik yaptı. Bu dönemde farklı ülke ve coğrafyaları tanıma fırsatı elde etti.

2011 yılında seyahat etmeyi seven birisi olarak Düş Patikası ile yolları kesişti.2014 yılından beri profesyonel olarak Düş Patikası çatısı altında seyahat planları ve gezi tasarımları yapıyor. Kültürler arası etkileşimin insan üzerindeki etkisine çok inanıyor. Uzun yolculukları seviyor. Coğrafyanın kader olduğuna inanıyor.

Barış ATAÇ

1979 Yılında Ankara’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Yüksek lisansını iş hukuku alanında Kadir Has Üniversitesinde yaptı.

Lise yıllarında başladığı seyahat kültürü; Üniversite yıllarında kendisini daha çok hissettirmeye başladı ve bir tutku haline dönüştü. İş yaşamı boyunca peşini bırakmayan seyahat etme tutkusu en sonunda Düş Patikası nı kurmasına yol açtı.

2011 Yılında kurulan Düş Patikasında sıra dışı gezi planları yapıyor.

SEYYAH GİBİ GEZMEK İÇİN

BUTİK TURLAR
Yurt içi Kars, Karadeniz, Ilgaz, GAP, Dalyan; Yurt dışı Fransa, Venedik, Balkanlar, Hindistan, Moğolistan, İran, Fas turlarımızla kendine has, orjinal tur deneyimleri yaşatıyoruz. Turist gibi değil, #seyyahgibi geziyoruz
TUR LİDERLERİMİZ
Özcan Yurdalan, Nükhet Everi, Ersin Fırat, Selçuk Eracun gibi turun yapılacağı lokasyonun coğrafyasına ve kültürüne hakim tur liderlerimiz, seyyah gibi gezmek şiarıyla kendine has bir yolculuk deneyimi sunuyor.
GÜVENLİ & KONFORLU ULAŞIM
Otobüslü turlarımızda, kullanılan araçlar TÜRSAB D2 yetki belgeli, muayene ve periyodik bakımları yapılmış konforlu araçlardır. Buna ek olarak, sizi gerektiği gibi dinlendirilmiş, tecrübeli kaptanlarımıza emanet ediyoruz.
ÜYELERİMİZE ÖZEL FIRSATLAR
Düş patikası, seyyahlarına Facebook, Instagram vb. sosyal mecralarda ulaşabilecekleri; rezervasyonlarında faydalanabilecekleri indirim kuponları sunar.
DENENMİŞ, TEST EDİLMİŞ TURLAR
Güzergah belirlerken, otellere rezervasyon yaparken, programa aktiviteler dahil ederken ve seyahatinizi planlarken beklentilerinizi çok önemsiyoruz. Bu sebeple tüm programları sizlere sunmadan önce eleştirel gözle test ediyoruz.
KOLAY & GÜVENLİ ÖDEME
Duspatikasi.com üzerinden yapacağınız tüm rezervasyonlar, 256 BIT SSL sertifikası ile güvence altındadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmaz. Rezervasyonunuzu ister kredi kartı, ister havale seçeneği ile rahatça yapabilirsiniz.
  • Bonus Kart
  • Maximum Kart
  • World Kart
  • Paraf
  • Axess
  • Card Finans