TUR HAKKINDA

Tur günü İstanbul’da belirlenen duraklardan misafirlerimiz ile yola çıkacağız. Dalyan aktivite turumuzda Doğa içerisinde izole olacağız ve hijyen kulları ile güvenle gezeceğiz. Bu turumuzda kişi sayısı Max. 8 kişidir. 8 kişilik grubumuza özel tekne ile, sakin koylarda tekne turu yaparak Deniz, kum, güneş’e doyacağımız, Jeep safari turuna çıkacağımız, isterseniz yamaç paraşütü yapacağımız, Caretta Caretta'ları seyredeceğimiz, doğa ile bütünleşen dolu dizgin bir tura hazır olun. Doğanın içinde butik, size özel, hijyenik ve güvenli, izole turumuz ile seyyah gibi bir dalyan turu bizi bekliyor.

1.Gün: İstanbul - Dalyan

Saat 21'00'da Dalyan turumuz için İstanbul’dan hareket ediyoruz.

2.Gün: Dalyan

Dalyan’da bulunan otelimize yerleştikten sonra kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası dalyan tekne turuna başlayacağız. Tekne turumuzda dalyan kanalı boyunca ilerleyerek İztuzu Plajı'na ulaşacağız. Burada vereceğimiz serbest zaman boyunca İztuzu Plajı'nda denize girebilir ve Caretta Caretta kaplumbağalarının yaşam alanlarını görebilirsiniz. Öğle yemeğimizi teknemizde alacağız. Tekne turumuzun ikinci bölümünde ise Köyceğiz Gölü'ne geçeceğiz ve gölün turkuaz sularında yüzeceğiz. Otelimize dönmeden önce Köyceğiz gölü kıyılarında bulunan meşhur çamur banyosuna uğrayarak şifalı çamurlara bulaşacağız. Öğle yemeği teknede, akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

3.Gün: Fethiye

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Fethiye tekne turumuzu yapmak için Fethiye Limanı'na hareket ediyoruz. Grubumuza özel tekne ile tekne turu yapacağız. Fethiye yat limanından saat 10:30'da hareket eden grubumuza özel tekne ile Fethiye Körfezi'nden çıkıp Fethiye'nin birbirinden güzel 4 farklı koyunda denize giriyoruz. Tekne turumuzun saat 18:00 gibi bitmesinin ardından Dalyan’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Öğle yemeği teknede, akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

4.Gün: Köyceğiz

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ekstra düzenlenecek olan Jeep safari turuna çıkacağız. Jeep safari için gelen araçlarımıza binerek Köyceğiz sırtlarında bulunan dağların güzelliklerine doğru yol alacağız. Doğa ile bütünleşip kalabalıktan uzakta, muhteşem ormanlar ve renklerin birbirine karıştığı bir doğa içinde bölgenin güzelliklerini göreceğiz. Öğle yemeğimizi Yuvarlakçay Kanyonu'nda bulunan tesislerde alacağız. Tesislerde bulunan dere havuzlarında kanyonun buz gibi sularına girerek serinleyecek ve nefis tatlar tadacağız. Öğle yemeği safaride, akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

5.Gün: Dalyan – Ölüdeniz

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımız ile Babadağ’a çıkacağız. Dileyen misafirlerimiz burada yamaç paraşütü (extra) atlayışına katılacaklar. Ölüdeniz manzarasıyla yaklaşık 45 dk boyunca heyecan, mutluluk ve adrenalini aynı anda hissedebilecekleri; kuşlar gibi süzülebilecekleri bir uçuş yaşayacaklar. Yamaç paraşütü yapmak isteyenler atlayış yaparken, bizlerde çay ve kahvelerimizi manzara eşliğinde içeceğiz. Burası manzarası ile harika. Aracımız ile Ölüdeniz’e inerek paraşütle atlayanları alıyor ve çam ağaçlarının arasındaki sakin koy Kıdrak koyuna gidiyoruz. Burada yüzmeve deniz keyfi yapacağız. Ardından Kayaköy’e gidiyoruz. Tarih ile iç içe keyifle Kayaköy’ü gezecek yerel lezzetlerin tadına bakacağız. Akşam otelimize dönerek yemeğimizi yiyecek ve dingin bir ortamda keyif yapacağız.

6.Gün: Göcek

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından bugün Türkiye’nin en güzel koylarını barındıran Göcek kıyılarında olacağız. Göcekte grubumuza özel tekne turumuz için otelden aracımızla ayrılarak Göcek İskelesi'ne geleceğiz ve buradan grubumuza özel teknemizle Göcek koylarına doğru açılacağız. Oya gibi işlenmiş mavi ve yeşilin birbiriyle dans ettiği Akdeniz’in muhteşem koylarında mavi yolculuk keyfini yaşayacağız. Yassıca ada, tersane adası, akvaryum koyu, Kleopatra hamamı, bedri rahmi koyu, Göcek adası gibi eşsiz güzellikteki yerleri görüp kendimizi sulara bırakacağız. Öğle yemeği teknede, akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

7.Gün: Dalaman

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımız ile Sarıgerme Plajı’na gideceğiz. Burada deniz keyfi yaparak kalabalık olmadan buradan ayrılacağız. Öğleden sonra ise aracımız ile Aşı Koyu’na gideceğiz. Sakin olan bu koy da bol bol yüzme keyfi yaparak denizin keyfini çıkartacağız. Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

8.Gün: Dalyan - Akyaka – İstanbul

Sabah otelden ayrıldıktan sonra Akyaka'ya uğrayıp; Azmak Çayı'nda 40 dakikalık grubumuza özel tekne turunun ardından yeşil ile mavinin dans ettiği, eşsiz manzarasıyla bizleri büyüleyen Akyaka’yı gezip İstanbul’a döneceğiz. Dönüş saatimiz tahminen 23:00'dır.
Genel Şartlar
  • Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.
  • Tur esnasında 8 kişiye özel 16 kişilik minibüsler kullanılmaktadır.
  • Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Çocuk İndirimi bu turlarımızda uygulanmamaktadır.
  • Programdaki bazı günlerde öğlen yemekleri kumanya şeklinde alınacaktır.
  • Extra tur yoktur.
K.B. : Dalyan Aktivite Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi
  • Bonus Kart
  • Maximum Kart
  • World Kart